Bočan & spol. - Vybavení pro volný čas, obchod a velkoobchod s westernovými doplňky a ještě něco navíc

vyhledat v katalogu
V košíku máte 0 položek za 0Kč
.
BOČAN & spol - kdo jsme a co nabízíme

Firmu BOČAN & spol. jsem v roce 1987 založil jako vydavatelství zpěvníků folkové, country a trempské muziky.

V roce 1995 jsem firmu rozšířil o výrobu outdoor oděvů a doplňků pro volný čas, později doplněnou o stánkový prodej zálesáckých potřeb. Následovalo zvětšení o westernové a US zboží a kožené doplňky a o výrobky, které se týkají volného času s orientací na traperství – zálesáctví. Na základě takto dlouhodobě získaných zkušeností jsem začal s výrobou kožených doplňků a zbožím pro western a pod. (např.: opasky, náramky, vlasové spony, klíčenky a další - viz. katalog. Stánkový prodej na letních folkových a country festivalech jsem pak postupně rozšířil o zimní, komornější, countrybály. S tím se pozměnila i výroba a hlavní činnost firmy.

V roce 2006 jsem otevřel nové webové stránky. Hlavním motivem byly dotazy zákazníků kde, kromě stánku, se dá zboží a výrobky sehnat . S tímto jsem zároveň velmi rozšířil i velkoobchodní prodej se sjednocenými pravidly, slevami a dalšími vymoženostmi…. Zaměření e-shopu jsem více specializoval na westernovou tématiku včetně kovových a dřevěných doplňků. S tímto se změnily i navštěvované akce a od té doby mne můžete vidět v naprosté většině na akcích westernových, či spojených s koňmi.

Pak přišla myšlenka na mírné usazení se a otevření „kamenného“ krámku – srubu na kolech – ve westernovém městečku HALTER VALLEY. Tento nápad tak ústí v otevření mého prvního skutečně kamenného krámu a tím i k rozšíření o zboží, které nebylo možné vozit ve stánku ať už z prostorových důvodů nebo z náchylnosti zboží k poškození při neustálém převážení. Tento obchod otvírám u příležitosti 1. rodea v sezoně 2008 - na Halter Vallley už 3.5.2008. Jak to zde vypadá, se můžete podívat zde. I nadále však udržuji kontakt se zákazníky prostřednictvím stánkového prodeje na těchto akcích.

V roce 1998 jsem firmu rozšířil o poskytování cateringových služeb - stánkový prodej občerstvení - tzv. „Baštírnu u Bočana“, kde jsem vhodným způsobem přizpůsoboval jídelníček té které akci. Jezdili jsme bezva parta na folk a country festivaly, vařili a dělali pomyšlení jak divákům, tak hladovým a žíznivým muzikantům. S celu partou pomocníků jsme se dopracovali k tomu, že sami pořadatelé nás zvali, abychom k nim přivezli naše dobroty (namátkou Porta, Festival Slunce ve Strážnici, Kutnohorská kocábka a další…).

Po mé velké dopravní nehodě (spánek za volantem je pěkná sviňa) v roce 2002 jsem na dlouhých 6 let provozování baštírny přerušil. Nyní bude součástí GENERAL STORE BOCAN & Co. ve výše zmiňovaném městečku HALTER VALLEY i takový mini SALLON, doufám že se stejnou spokojeností návštěvníků, jako tomu bývalo dříve. Dnešní nabídky pokrmů a tekutin najdete na tomto jídelním lístku

Naší snahou je být ve středu dění, ale zároveň sloužit veřejnosti k její spokojenosti !!!

Václav BOČAN Poláček - kontakt

Pecho-it.cz & Foxlea Design © 2006-2008 | Poslední aktualizace proběhla dne 6.12.2023
Jste v pořadí
20929142092914209291420929142092914209291420929142092914
hostem - díky!